-48%

Зарядний пристрій швидкісний Huawei 12V (14.6V) 62 ампера з рег.(3-15V) і (2-62 A) для акум.(LiFePO4, Li-ion, AGM, Gel) на клемах
8 000 ₴
4 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: 62A_Huawei_сooper
+380 (66) 803-00-76
Віталий- +380 (66) 803-00-76Віталий
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійний зарядний пристрій Huawei з регульованою напругою та струмом призначений для заряджання LiFePO4, Li-ion, AGM та Gel акумуляторів. Оснащений потужними затискачами-крокодилами для швидкого та безпечного підключення
Переваги:
- Підтримка LiFePO4 4S (14.6V)
- Регульована напруга 3–15V
- Регульований струм 2–62A
- Потужність до 930 Вт
- Інтелектуальний режим зарядки CC / CV
- Стабільна та ефективна робота
- Надійний бренд Huawei
- Силові крокодили у комплекті
Характеристики:
- Вхідна напруга: 110–240 В AC, 50–60 Гц
- Вихідна напруга: 3–15 В DC (регульована)
- Вихідний струм: 2–62 А
- Максимальна потужність: 930 Вт
- Типи акумуляторів: LiFePO4, Li-ion, AGM, Gel
- Режим зарядки: CC / CV
- Охолодження: активне (вентилятор)
- Підключення: клеми d8
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huawei |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Напруга зарядки | 14.6 В |
| Струм заряду | 63 А |
| Кількість режимів заряду | 8 |
| Час зарядки | 1.5 годин |
| Номінальна потужність | 930 Вт |
| Наявність амперметра | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| ККД, не менше | 94 % |
| Ручка для перенесення | Так |
| Індикатор заряду елементів живлення | Ні |
| Тип індикатора | Дисплей |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Додаткові функції | Захист від перегріву, Захист від перезаряду, Автоматичне відключення, Захист від перепадів напруги, Захист від перевантаження, Захист від короткого замикання |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Маса | 1.75 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 199 ₴




