-48%

Швидкий зарядний пристрій Emerson 50A 12V(14.6v) LiFePO4
8 000 ₴
4 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: 50A Emerson
+380 (66) 803-00-76
Віталий- +380 (66) 803-00-76Віталий
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальний зарядний пристрій Emerson 12 V 50 A (14.6 V) — професійний автоматичний зарядний пристрій і програмований стабілізований блок живлення для акумуляторів різних типів.
Підходить для заряджання LiFePO4, Li-ion, AGM, Gel акумуляторів. Завдяки регулюванню струму та напруги, пристрій має широкий спектр застосування — від побутового до професійного.
🔹 Переваги:
- Регулювання струму заряджання: 1-50 А
- Регулювання напруги: 3-15 В
- Максимальна напруга заряджання 14.6 В (оптимально для LiFePO4 12 V)
- Автоматичний режим CC/CV
- М'які та зручні кабелі
- Кольорове маркування контактів:
🔴 червоний — «плюс», ⚫ чорний — «мінус» - Захист від зворотної полярності (в окремих версіях)
- Стабільна робота у разі тривалих навантажень
- Підходить для акумуляторів із робочою напругою до 15 В
⚠️ Важливо! Неправильне під'єднання полярності може призвести до пошкодження пристрою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emerson |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Струм заряду | 50 А |
| Номінальна потужність | 700 Вт |
| Наявність амперметра | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| ККД, не менше | 94 % |
| Ручка для перенесення | Так |
| Індикатор заряду елементів живлення | Ні |
| Тип індикатора | Дисплей |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Додаткові функції | Захист від перегріву, Захист від перезаряду, Захист від перепадів напруги, Захист від перевантаження, Захист від короткого замикання |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Маса | 1.75 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 199 ₴



