-52%

⚡Розумний зарядний пристрій EAFC 12В 8А – 100Вт для акумуляторів 4Ah-150Ah LiFePO4, AGM, GEL, SLA, WET, EFB 🔋
2 500 ₴
1 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: H-8E
+380 (66) 803-00-76
Віталий- +380 (66) 803-00-76Віталий
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надійний і потужний зарядний пристрій EAFC 12V 8A призначений для всіх 12-вольтових акумуляторів: літій-залізо-фосфатні акумулятори (LiFePO4) свинцево-кислотних, AGM, GEL. Ідеально підходить для автомобілів, мотоциклів, скутерів, джерел безперебійного живлення та саморобних акумуляторних батарей.
Переваги:
- ⚡ Швидка зарядка до 8А – в рази скорочує час підготовки акумулятора
- 🔋 Підходить для акумуляторів від 20 до 100Ah
- 🛡 Захист від короткого замикання, перегріву та перезаряду
- 🔄 Автоматичний режим зарядки – просто підключив і забув
- 💡 Індикатор зарядки – завжди видно стан акумулятора
Характеристики:
- Вхід: 220V AC
- Вихід: 12V DC
- Струм: 8A
- Тип: AC/DC зарядний пристрій
- Сумісність: LiFePO4,свинцево-кислотні, AGM, GEL
Комплектація:
- Зарядний пристрій EAFC 12V 8A
- Кабелі з клемами
Чому варто купити саме у нас:
- ✅ Перевірка перед відправкою
- ✅ Швидка відправка по Україні
- ✅ Гарантія якості
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EAFC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Струм заряду | 8 А |
| Кількість режимів заряду | 7 |
| Номінальна потужність | 200 Вт |
| Кількість акумуляторів, що заряджаються | 1 шт. |
| Наявність амперметра | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| ККД, не менше | 95 % |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Тип індикатора | Дисплей |
| Додаткові функції | Захист від переполюсовки, Захист від перегріву, Захист від перезаряду, Автоматичне відключення, Захист від перепадів напруги, Захист від перевантаження, Захист від короткого замикання, Захист від зворотної полярності |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 155 мм |
| Висота | 88 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Маса | 0.13 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴








